Aşık Elektronik | Hakkımızda | Baskılı Devre | PCB |

HAKKIMIZDA

Aşık Elektronik Kimdir ?

Aşık Elektronik |AŞIK ELEKTRONİK |20 Yıllık Tecrübe | PCB | BASKI DEVRE | BASKILI DEVRE

Aşık Elektronik  1995 yılında kurulmuştur. Türkiye  pazarındaki baskılı devre alanında  çift taraflı delik içi kaplamalı kartların elektronik piyasasındaki ihtiyacını karşılamak için faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye elektronik piyasasındaki kaliteli ve güvenilir baskılı devre ihtiyacını karşılamak olan politikamızı halen özveri ve titizlik ile yürütmekteyiz. Aşık Elektronik ilerleyen teknoloji ile birlikte tek taraflı pcb, çift taraflı pcb, çok katlı pcb,  altın kaplamalı pcb, delik içi kaplamalı pcb, osp, flexiable esnek ve alüminyum baskı devre kartlarının üretiminde sizlere hizmet sunmaktadır. Değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şema üzerinden kart tasarımı ve elektronik devre tasarımı konusunda sizlere destek sunmaktayız. İhtiyaç durumunda elekronik baskılı devre kartlarının klonlanması konusunda hizmetlerimiz mevcuttur. Tasarlamakta olduğunuz elektronik baskı devre kartlarının çeşitli programlar üzerinde üretim çıktılarının alınması konusunda sizlere destek vermekteyiz.

Aşık Elektronik 1996 gelişmeye devam eden teknolojiyle birlikte piyasanın ihtiyaç duyduğu esnek membran (membrane switch) ve panel etiketlerinde İthalat ve İhracatına başlamıştır. Baskılı devre faaliyetlerimize ek olarak  membran tuş takımlarının Ar-Ge çalışmalarını da halen bünyemizde itina ile yürütülmektedir.

Aşık Elektronik bir çığ gibi ilerleyen bilişim çağında yeniliklerin takipçisi olan firmamız günümüzde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yüksek teknolojinin de yardımıyla otomatik dizgi makineleriyle SMD (yüzey montaj elemanları) ve THT (delik içinden geçen elemanlar) komponentlerden oluşan her türlü elektronik baskılı devrenin montaj uygulamasında da hizmet vermektedir. Montaj sürenizi kısatmanın en iyi yöntemi haline gelen otomatik dizgi makinalarında kullanılan stencil lazer kesim çelik elekler iler sizlerin üretim sürelerinizi kısaltmaktayız. Müşterilerimize elektronik baskı devre kartları alanında kaliteli ve sorunsuz teslimatlarımızla hizmet verirken, istekler doğrultusunda baskılı devre kartların montajı için gerekli olan çelik elek (Stencil) hizmetimizle sizlere en son yenilikleri sunmaya özen gösteriyoruz. 22 yıllık bilgi birikimimizle ve tecrübemizle beraber baskılı devre kartlarının ve membran tuş takımlarının Ar-Ge ve tasarım çalışmalarında da uzman ekibimizle sizlere hizmet vermek için hazırız. Gelecekte sizler çalışmak dileğiyle.

AZİZ AŞIK